Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii

Zgodnie z w art. 99 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami Dziennik Ustaw z 2017 r. poz.978 z późn.zm., oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2012r. Dziennik Ustaw z 2013 r. poz. 9 w sprawie kursu reedukacyjnego w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii oraz szczegółowych warunków i trybu kierowania na badania lekarskie lub badania psychologiczne w zakresie psychologii transportu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wrocławiu organizuje kursy reedukacyjne w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii.

Kurs skierowany jest do osób, które kierowały pojazdem w stanie nietrzeźwości, w stanie po użyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu i otrzymały skierowanie / decyzję starosty.

Kurs reedukacyjny jest prowadzony w formie dwóch ośmiogodzinnych spotkań w grupach liczących  do 15 uczestników wg. programu określonego w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2012 roku Dziennik Ustaw z 2013 r. poz. 9. Na zajęcia należy zgłosić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa i stanowi jedyną podstawę do wydania zaświadczenia o odbyciu kursu.

Warunki uczestnictwa w kursie

Chcąc uczestniczyć w kursie należy:

  • posiadać skierowanie / decyzję starosty,
  • dokonać opłaty za szkolenie,
  • wypełnić i złożyć kartę zgłoszeniową.
  • Zapoznanie się z regulaminem kursu.

Na kurs uczestnik obowiązany jest zabrać ze sobą:

  • ważny dokument tożsamości.

Opłaty:

  • Koszt szkolenia wynosi 400,- zł brutto – wpłata na konto WORD Wrocław BZ WBK S.A. 12 Oddział we Wrocławiu 85 1090 2486 0000 0001 0464 0464 tytułem: imię i nazwisko – kurs reedukacyjny;
  • Osoba zapisana na Kurs może z niego zrezygnować, bez ponoszenia kosztów najpóźniej dzień przed jego rozpoczęciem. Rezygnacji można dokonać: telefonicznie pod numerem Tel. 71/ 774-67-74(75),  mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Dziale Szkoleń.

Dokumenty można złożyć w siedzibie WORD we Wrocławiu w  Dziale Szkoleń Pok. A-109, A-110 lub przesłać email-em na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji udziela i przyjmuje zapisy:
Dział Szkoleń tel. 71 774-67-74(75).

 

Wniosek - Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii

Regulamin - Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii