800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}

INFORMACJA DOTYCZĄCA CZĘŚCIOWEGO WZNOWIENIA PRZEPROWADZANIA SZKOLEŃ W WOJEWÓDZKIM OŚRODKU RUCHU DROGOWEGO WE WROCŁAWIU

                                                                     

            Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu,  z dniem 4 maja 2020 roku, rozpoczyna z ograniczeniami działalność w zakresie przeprowadzania szkoleń.

            Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wymogów  i obostrzeń związanych z warunkiem przystąpienia do szkoleń organizowanych przez WORD we Wrocławiu:

a) do szkolenia NIE MOGĄ przystąpić:

- osoby z wyraźnymi oznakami przeziębienia (katar, kaszel, gorączka, bóle mięśni, bóle gardła, wysypka  itd.) lub osoby, u których w okresie ostatnich 14 dni występowały takie objawy;

- osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni przebywały za granicą lub których domownicy albo osoby, z którymi miały bezpośredni kontakt, przebywały za granicą;

- osoby, które w ostatnich 14 dniach miały bezpośredni kontakt z osobą, u której stwierdzono zakażenie wirusem SARS CoV – 2;

- osoby, których domownicy pozostają w okresie kwarantanny.

Jeżli ww. przesłanki dotyczą Ciebie bezwzględnie POZOSTAŃ W DOMU.
Zdalnie skontaktuj się z nami – wcześniej ustalony termin szkolenia zostanie BEZPŁATNIE przełożony na inny, dogodny dla Ciebie termin, nie narażaj siebie i naszych pracowników!

-       zapisy na szkolenia odbywają się zdalnie - Dział Szkoleń : /71/ 774-67-74
e -mail 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-       liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń;

-       na szkolenie należy zgłosić się w rękawiczkach jednorazowych oraz w masce zakrywającej nos i usta – osoby, które nie spełnią tego wymogu nie zostaną dopuszczone do szkolenia! Maska i rękawiczki nie mogą być zdejmowane przez cały czas pozostawania na terenie Ośrodka!

-       przed szkoleniem zostanie Ci zbadana temperatura ciała, w przypadku gdy wynosiła będzie powyżej 37 stopni Celsjusza nie zostaniesz dopuszczony do szkolenia!

-       jeżeli w trakcie trwania szkolenia osoba prowadząca szkolenie stwierdzi występowanie u Ciebie kataru, kaszlu, kichanie itd. zostaniesz poproszony o opuszczenie sali!

-       na szkolenie zgłoś się sam, niedozwolone jest przebywanie na terenie Ośrodka osób postronnych, nieuczestniczących w szkoleniu!

-       podczas przerw w zajęciach szkoleniowych należy zachować bezpieczny dystans do innych osób (min. 1,5 m), zabronione jest bezcelowe poruszanie się po terenie Ośrodka!