Uwzględniając potrzeby naszych Klientów uprzejmie informujemy, że Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego uruchamia egzaminy na prawo jazdy we Wrocławiu w soboty 7 i 21 sierpnia 2021r. Jednocześnie informujemy, że Referat Obsługi Klienta w tych dniach będzie nieczynny.

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów uprzejmie informujemy, że Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego uruchamia egzaminy na prawo jazdy we Wrocławiu w soboty 10 i 24 LIPCA 2021r. Jednocześnie informujemy, że Referat Obsługi Klienta w tych dniach będzie nieczynny.

W dniu 18 czerwca 2021 r. tj. w piątek biuro obsługi klienta w placówce terenowej w Oleśnicy będzie czynne tylko do godziny 13:50. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż w związku z nieplanowaną nieobecnością dwóch pracowników w Oddziale Terenowym DORD w Miliczu wystąpiła konieczność odwołania części egzaminów praktycznych zaplanowanych na sobotę tj. 15 maja 2021 roku.

 

W powyższej sprawie będziemy się z Państwem kontaktować, Państwa również prosimy o kontaktowanie się z nami (Biuro Obsługi Klienta w OT DORD w Miliczu) w celu wyznaczenia nowego terminu egzaminu.

 

Za utrudnienia przepraszamy.