Uwzględniając potrzeby naszych Klientów uprzejmie informujemy, że Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego uruchamia egzaminy na prawo jazdy we Wrocławiu w soboty 13 i 27 marca 2021 r.. Jednocześnie informujemy, że Referat Obsługi Klienta w tych dniach będzie nieczynny.

 

W związku z dobiegającą końca umową dot. najmu pojazdów egzaminacyjnych dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy (obecnie Oddziału Regionalnego DORD  w Legnicy), uprzejmie informujemy, iż Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego,  w dniu 3 lutego 2021 r. wszczął postępowanie, przewidziane zapisami ustawy Prawo zamówień publicznych, mające na celu zawarcie umowy leasingu na dostawę  11 szt. pojazdów, przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B.

 

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów uprzejmie informujemy, że Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego uruchamia egzaminy na prawo jazdy we Wrocławiu w soboty: 13 i 27 lutego 2021 r.. Jednocześnie informujmy, że Referat Obsługi Klienta w tych dniach będzie nieczynny.

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów  uprzejmie informujemy, że Dolnośląski Ośrodek  Ruchu Drogowego uruchamia egzaminy  na prawo jazdy we Wrocławiu w soboty:  9 i 23 stycznia 2021r.

Referat  Obsługi Klientów, w dniu 9 i 23 stycznia będzie nieczynny.